Moja Firma


Program „Moja Firma” jest, bardzo prostym w obsłudze rozszerzeniem popularnego arkusza kalkulacyjnego Excel firmy Microsoft.

Korzystając z ogromnych możliwości środowiska Windows, pozwala on na komfortową pracę w trybie WYSIWYG (to, co widzisz, otrzymasz na wydruku). Wszystkie ewidencje i zestawienia, są odpowiednio zaprojektowanymi arkuszami Excela. Dołączone polskie menu, specjalne okna dialogowe, pasek narzędzi na tyle ułatwiają obsługę arkuszy, że może z nich korzystać nawet początkujący użytkownik Windows i Excela.
Arkusze deklaracji (PIT-5, PIT-4, PIT 8A, PIT-8B, PIT-11, PIT-27, VAT-7) wypełniane w programie, a także Księga Przychodów, Rejestry VAT odpowiadają aktualnym wymogom przepisów podatkowych i mogą być, po wydrukowaniu, przesyłane do Urzędu Skarbowego.
Deklaracje ZUS (zgodne z wymogami reformy ubezpieczeń społecznych) można eksportować do Programu Płatnik.

Szczegółowe informacje, co do możliwości programu i wymagań sprzętowych, jak również wersję demo, odnajdą Państwo na stronie firmy Brit.

Firma NetRom oferuje Państwu sprzedaż programu „Moja Firma”, jak również jego wdrożenie, szkolenie dla pracowników i serwis po sprzedaży. Kontakt.