E-deklaracje


Od 1 stycznia 2008 Ministerstwo Finansów umożliwiło podatnikom składanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną. Do składania tego typu deklaracji jest uprawniony każdy, kto posiada kwalifikowany podpis elektroniczny i kto zgłosi do odpowiedniego Urzędu Skarbowego zamiar składania e-deklaracji.
PłatnicyPłatnicy
Program E-deklaracje, jaki oferuje Państwu nasza firma, ma na celu szybkie i sprawne przesyłanie e-deklaracji do odpowiedniego Urzędu Skarbowego.

Program E-deklaracje jest kompatybilny z każdym programem wypełniającym deklaracje w formacie wymaganym przez Ministerstwo Finansów. Pozwala on wysyłać e-deklaracje stworzone w innych programach, których używają Państwo w swojej firmie, bez konieczności każdorazowego wypełniania formularzy dostępnych na stronie Ministerstwa Finansów. Ponadto program E-deklaracje umożliwia szybkie i proste zarządzania deklaracjami. Daje możliwość gromadzenia wielu dokumentów naraz, zarówno tych należących do jednego płatnika (jedna osoba posiadająca jednocześnie kilka działalności) jak i odnoszących się do wielu różnych płatników (biuro rachunkowe).

Szczegółowe informacje, co do możliwości programu i wymagań sprzętowych, jak również wersję demo, odnajdą Państwo na stronie firmy Brit.