ECTartak


Moduł ZamówieniaModuł ZamówieniaAplikacja "ECTartak" została zaprojektowana i wykonana z myślą o obsłudze zakładu drzewnego produkującego (tarcicę, krawędziaki, łaty, więźbę dachową, sztachety, deski szalunkowe, podłogowe, stemple itp.) na zamówienie klienta. Przewidziana jest do pracy wielostanowiskowej, co najmniej na stanowisku obsługi klienta oraz na produkcji.

Aplikacja pozwala utworzyć elektroniczną bazę ofert i zamówień, która ułatwi ich ewidencjonowanie, przeszukiwanie, notowanie postępów w pracy oraz przestrzeganie terminów wykonania zleceń.

Optymalizacja

Dostępna z poziomu modułu "Produkcja" opcja przeszukania zamówień pod kątem dopasowania do nich pozostałości z zamówień już ukończonych przyczyni się do optymalizacji zużycia materiału (więcej na ten temat można przeczytać w dokumentacji w części poświęconej modułowi "Produkcja").

Wydruki

Moduł ProdukcjaModuł ProdukcjaWydruki dostępne w module "Zamówienia pozwolą uzyskać ich papierową wersję dla celów dokumentacji lub by przedstawić klientowi ofertę. Moduł "Produkcja" natomiast pozwala użytkownikowi wydrukować listę elementów zamówienia (wszystkich oraz pozostałych do wykonania) oraz wprowadzone zawartości paczek.

Interfejs

Interfejs modułu „Produkcja” zaprojektowany jest tak, by mógł być obsługiwany także na komputerze z ekranem dotykowym (np. laptopie przemysłowym, odpornym na zanieczyszczenia i wysokie temperatury).

Baza danych

Program "ECTartak" korzysta z silnika bezpłatnej bazy danych PostgreSQL zainstalowanej na dowolnym komputerze w sieci lokalnej lub dostępnej poprzez internet.


Aplikacja "ECTartak" jest nowym projektem, którego kształt może w razie konieczności ulec zmianie by jak nalepiej dostosować się do potrzeb klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zrzutów ekranu z programu, dokumentacją oraz jego wersją demonstracyjną.